Jak będzie wyglądał najmodniejszy manicure zimą 2016/2017?

Manicure, podobnie jak makijaż jest nieodłącznym elementem stylizacji i dla prawdziwych fashionistek powinien być wykonany zgodnie z najnowszymi trendami. W nadchodzącym sezonie zimowym obowiązuje kilka pomysłów na paznokcie, dzięki czemu każda kobieta znajdzie bez trudu najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Zdecydowane kolory dla zdecydowanych kobiet

Latem niemal każda kosmetyczka w Kielcach (swiaturody) proponowała swoim klientkom lakiery w pastelowych kolorach, ponieważ były nie tylko modne, ale i świetnie pasowały do letniej aury i strojów. Jesienią i zimą delikatne pastele raczej należy odłożyć na półkę, a zastąpić je lakierami w zdecydowanych barwach. Projektanci i styliści proponują przede wszystkim klasyczne odcienie czerwieni, ale także czerń, ciemne odcienie szarości, brązy, głębokie fiolety, a nawet tak nieoczywisty kolor, jak khaki. Kolory te doskonale wyglądają także na bardzo modnych krótkich i łagodnie zaokrąglonych płytkach paznokci! Ciekawym trendem są lakiery srebrne, metaliczne i złote, które można teraz nosić przez cały dzień, a nie tylko na imprezę.

Wciąż modna naturalność

Niewidoczny makijaż nadal będzie modny w sezonie jesienno- zimowym, tak samo jak naturalnie wyglądające paznokcie. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, należy nadać im idealny kształt i wypolerować płytkę, na którą można nałożyć bezbarwny lakier bądź tylko odżywkę, albo lakier w kolorze nude. Ten ostatni może być zarówno matowy, jak i błyszczący. Niezwykle modne jest również dodanie na tak pomalowaną płytkę minimalistycznej ozdoby w postaci kropki lub cienkiego paseczka w kontrastującym kolorze.

Ozdoby na paznokciach i zabawa kolorem

Według wielu stylistów nadchodząca zima może być bardziej kolorowa, dzięki różnym ozdobom i technikom malowania paznokci. Bardzo modne są dwukolorowe paznokcie pomalowane techniką frencz manicure. Ciekawym pomysłem jest również tworzenie wzorów z pozostawionych fragmentów płytki w naturalnym kolorze. W tym sezonie powodzeniem będzie cieszył się też taki salon kosmetyczny, który zapewni swoim klientkom możliwość pomalowania paznokci w fantazyjne geometryczne wzory oraz ozdabiania ich błyszczącymi kryształkami lub brokatem. Stylistki paznokci powinny koniecznie wyćwiczyć też tworzenie paseczków na paznokciach, ponieważ są one niezwykle modne! Jak widać, najnowsze trendy w manicure są bardzo zróżnicowane, a wiele z nich jest kontynuacją stylistyki obowiązującej w poprzednim sezonie. Z pewnością zadbane paznokcie są dzisiaj równie ważne co makijaż i dlatego już dzisiaj warto umówić się na wizytę u swojej zaprzyjaźnionej stylistki, tym bardziej że w najlepszych salonach w Kielcach trzeba czekać na swoją kolejkę nawet kilka tygodni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *